خبرهای جدید از دادگاه لاهه حاکی از این است که خامنه ای رهبر استبداد و نایب دروغین امام زمان دستور ترور رفیق حریری را داده است و سپاه قدس سپاه پاسداران و حزب الله لبنان هم این دستور را اجرا کرده اند. به راستی نباید از این خبر زیاد تعجب کرد، خامنه ای که به راحتی دستور قتل و کشتار مردم این سرزمین را در نماز جمعه تاریخی 29 خرداد داد به راحتی و با استفاده از ابزار کشتار سپاه پاسداران و حزب الله میتواند دستور ترور رفیق حریری نخست وزیر پیشین لبنان را داده باشد. کارنامه سیاه حکومت خامنه ای در ایران و خارج از ایران در این 21 سال از همان سال 68 شروع شد و در حوادث بعد از کودتای 22 خرداد و کشتار وحشیانه مردم آزادی خواه ایران بیشتر برای توده مردم آشکار شد و حالا هم افتضاح دستور قتل رفیق حریری. به راستی لیاقت ایران و ایرانی چنین حکومت استبدادی است که تحت لوای دین و نیابت امام زمان جنایات خود را توجیه کنند.

این گزارش در مورد دستور قتل رفیق حریری توسط حزب الله به دستور و فتوای خامنه ای تا چند هفته دیگر منتشر خواهد شد. و در آن خامنه ای و حکومت جمهوری اسلامی مسئول ترور رفیق حریری شناخته خواهند شد

منابع نزدیک به گروه تحقیق به نیوز مکس گفته اند که دادگاه ویژه سازمان ملل درباره ترور رفیق حریری نخست وزیر سابق لبنان، آیت الله خامنه ای رهبر حکومت اسلامی را متهم به صدور دستور قتل رفیق حریری می کند، مدارک نشان میدهند که این قتل توسط سپاه قدس، نیروی برون مرزی سپاه پاسداران و با همکاری متحدش حزب الله لبنان انجام شده است. منابع نزدیک به گروه تحقیق می گویند؛ عماد مغنیه رهبر نظامی حزب الله لبنان دستور قتل حریری را از قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در یافت کرده است، مغنیه و برادرش مصطفی بدرالدین، گروه ترور را سازمان دادند.

دیدگاه‌ها
  1. Siavash Walestani می‌گوید:

    اندکی‌ صبر سحر نزدیک است

  2. […] (+)(+)(+)(+)(+)(+)(+)(+)(+) […]

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s