امروز قرار است که محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج برای رفع اختلافات دولت و مجلس با زمزمه هایی مبنی بر همانگی وی با آیت الله یزدی در مورد سخنان امروزش در مجلس سخنرانی کند. به این بهانه به بررسی کارنامه سیاه محمد رضا نقدی از جمله نقش وی در ترور ناکام مهاجرانی وزیر وقت ارشاد و عبدالله نوری وزیر وقت کشور و دستگیری و شکنجه شهرداران وقت مناطق تهران برای تهیه پرونده علیه کرباسچی شهردار وقت تهران و فعالیت های وی در سال های بعد از آن و همچنین نقش پر رنگ وی و بیت سیاه رهبری در کودتای 22 خرداد میپردازیم

متن گزارش پیک نت در خصوص کارنامه فعالیت های محمدرضا نقدی و سخنرانی امروزش در مجلس در ادامه می آید

خبرگزاری کودتا «فارس»، همزمان با بالا گرفتن اختلاف مجلس و دولت خبر داد که سردار محمد رضا نقدی رئيس سازمان بسيج روز سه ‌شنبه(امروز) به مجلس رفته و در آنجا سخنرانی خواهد کرد.

همچنین در یک گزارش تصویری، اطلاع داده شد که نقدی یکروز پیش از برنامه سخنرانی در مجلس، راهی قم شده و با چند روحانی طراح و تائید کننده کودتای 22 خرداد مانند شیخ محمد یزدی رئیس حکومتی حوزه و نوری همدانی ملاقات و مذاکره کرده است. حتی بموجب همین گزارش تصویری، دیدار نقدی با شیخ محمد یزدی، دیداری کاری و رهنمودی بوده است. یعنی یزدی به نقدی خط داده که در مجلس چه بگوید.

شیخ محمد یزدی عضو شورای نگبهان است و یکی از موارد تخلف در انتخابات 22 خرداد آنست که وی از پیش از برگزاری انتخابات حمایت خود را از احمدی نژاد اعلام کرده بود! یزدی درعین حال برای هاشمی رفسنجانی خنجر از رو بسته است و هاشمی نیز تاکنون چند بار برای وی پیام فرستاده که نامه اش را در مجلس تعیین جانشین برای آیت الله خمینی – پس از درگذشت وی- را منتشر خواهد کرد اما تاکنون نکرده است. او دراین نامه با ولایت فقیه و سپرده شدن مملکت به دست یکنفر «خامنه ای» مخالفت کرده بود! کارنامه یزدی مفصل تر از آنست که در این مجال بگنجد!

سردار نقدی نیز که از جمع خانواده معاودان عراقی برخاسته، در جریان دستگیری شهرداران نواحی تهران، پس از انتخابات دوم خرداد و انتقال آنها به بازداشتگاه زیر زمینی «وصال» که دراختیار نیروی انتظامی بود و شرکت مستقیم در شکنجه آنها برای ساختن پرونده ای جهت محاکمه غلامحسین کرباسچی شهردار وقت تهران مشهور شد. در ادامه این ماموریت، وی طرح قتل عبدالله نوری و مهاجرانی در نماز جمعه تهران را ریخت و مستقیم نیز در صحنه حضور یافت که عکس وی در جریان این ترور ناتمام را فائزه هاشمی بعنوان شاهد در دادگاه ارائه داد. دراین عکس او عینکی سیاه به چشم زده و با لباس شخصی، چند مامور ترور که با چاقو و قمه به عبدالله نوری وزیر کشور خاتمی حمله ور شده بودند را راهنمائی و هدایت می کرد. پس از این دادگاه، که جای انکار نقش نقدی دراین جنایات نبود، وی برای مدتی به حاشیه برده شد و با حکم رهبر به مرکز راهبردی سپاه انتقال یافت. مرکزی که بعدها معلوم شد طرح تصفیه سپاه از فرماندهان دوران جنگ و استقرار قرارگاه های سپاه در استان ها و شهرستانها و فراهم ساختن زمینه برقراری حکومت سپاه و در نهایت، کودتای 22 خرداد در برنامه اش بوده است. در راس این مرکز راهبری مجتبی خامنه ای، بعنوان واسطه فرمانده کل قوا و مرکز راهبری قرار گرفت. نقدی پس از رئیس جمهور شدن احمدی نژاد بتدریج از پشت صحنه بیرون آمد و در انتخابات 22 خرداد از نفرات اصلی ستاد کودتا شد. پس از کودتا و اعتراض های گسترده و میلیونی مردم در سراسر کشور- بویژه تهران و اصفهان- نقدی با حکم علی خامنه ای که قطعا پیشنهاد مجتبی خامنه ای بود، فرمانده بسیج شد. در فاصله پایان دادگاهی که برای رسیدگی به ترور ناتمام عبدالله نوری و شکنجه شهرداران تهران و رئیس جمهور شدن احمدی نژاد، نقدی یکبار دیگر زیر نورافکن رفت و این مربوط به دو فقره پرونده فساد و رشوه بود. د رجریان رسیدگی به فعالیت یکی از خانه های فحشاء در تهران، معلوم شد سردار نقدی به آن رفت و آمد دارد و در مورد دوم نیز مربوط به دریافت رشوه بود. در هر دو مورد، با توجه به اینکه نقدی مسئولیتی جز حضور در مرکز راهبردی سپاه نداشت، ماجراها چندان علنی نشد اما همه نمایندگان مجلس ششم که اکنون در زندان کودتا هستند و احکام زندان آنها از جمله با امضای نقدی صادر می شود، درجریان جزئیات آنچه که بصورت خلاصه در بالا اشاره شد هستند.

کارنامه همه آنها که کودتای 22 خرداد و جنایات پس از آن را مرتکب شده اند، به درخشانی کارنامه نقدی است و سرنخ همه آنها به بیت فاسد رهبری بند است. از جمله حسین طائب رئیس سازمان امنیت سپاه و یا سردار ذوالقدر و….

منبع: پیک نت

دیدگاه‌ها
 1. iran می‌گوید:

  ديگر دست همه اين مفسدان كه به نام اسلام خون مردم را در شيشه كرده اند رو شده است. بزودي زود ريشه شان را ملت ايران خواهد خشكاند و به جنايات و فسادهايشان رسيدگي خواهد كرد. ظلم پايدار نيست. حتي اگر بمب هسته اي هم داشته باشند نخواهند توانست جلوي خشم مردم را بگيرند. ملت ايران چند صد سال است براي آزادي شهيد مي دهد و از هيچ كس هم نمي ترسد.توپ نانك بسيجي ديگر اثر ندارد

 2. مقام معظم رهبری می‌گوید:

  عزیزان
  کنون که در بستر مرگ افتاده و در این لحظه هم از بستر مرگ به روی زمین موزاییکی این تیمارستان افتادم
  دچار دگرگونی های مغزی بسیاری شدم
  از وقتی که امام عمرش را داد به من و قبل از آن همه اش با امام به فکر نابدی دشمنانمون بودیم
  بهشتی رجایی و مطهری و دیگران رو من و امام منافقم ترور کردیم
  ولی خودمو نمی دونم کی ترور کرد!؟
  الان هم ان من خواب هایی برای سران فتنه دیده که امیدوارم خدا به خیرش نکنه یا بکنه دقیقا نمی دونم
  الان آنچه در زیر دارمم (ما..تختم) بدجور می سوزد
  ولاییهایم و اشباح سیاهم (سرباز گم ناما) هم هیش غلطی برام نکردن
  این همه شعار میدن خونی که در رگ ماست دوروغیست که هدیه به رهبر ماست!
  چند روز پیشم با هنرمندان دیدار کردم و گفتم الان کلی Fan برا خودم پیدا کردم
  نگو اینا اومده بودن منو ضایع کنن!
  پروانه معصومی جلوی من و صدا و سیمای میلیم وایساد و گفت که من با تب 30 درجه برای این اومدم که بگم خاک بر سرت سیدعلی که اینقدر بدنامی که مردم وقتی ما رو ببینن که زیر همون سقف طویله ای که تو نفس می کشی نفس کشیدی بهمون بد و بیراه می گن!
  این مهران مدیریم که از ترس از دست دادن هوادارانش جرات نکرد از بیت رهبری پاشو بیرون بزاره و ترجیح داد بین هنرمندا ظاهر نشه!
  بعد برداشته سی دی قهوه تلخو که همش فحش به من و حکومت خرسالاری منه انداخته جلوی سگم یا میمونم که خرش کنه!
  بعد میگن ان آدمی زاده! حیوون نسناش بیشتر بش میاد
  چند روز پیشم ان و جنکی آب پاکی رو ری.د.ن (ریخدن منظورمه بابا!!) رو دست چدنیم که یه دستکش مخملی هم روشه!
  عنتر گغت : امروز فریبکارترین مستکبرین تاریخ بر مسند حکومت نشسته اند!!!
  جنکی هم گفت : خدا تو فتنه ی شماره 88 (عاشورای 88!!) آبروی فتنه گران را به دست چلاق چودنیشان که تفصیلش در بالا رفت , به دست خودشان برد!

  این دو جونور هر حرفی دشمن (سیدالیل باید یه دشمنی هم این وسط بگه!) بزنه رو شدیدترشو به من می گن!

  موندم چه خاکی به سرم بریزم خاک عالم هم که برا من خیلی کمه!

  داشت یادم میرفت
  این جناب سردار بزرگ نقدی زاده هم از پرسنل شریف طویله همایونی من هست ولی چون جدیدا زیاد جفتک می اندازه از بیت انداختمش بیرون
  دیگه نقدی نیست می خوایم نسیه اش کنیم و چک کارمندی هم قبول نمی کنیم
  اصلا مفت بیا ببرش!

  الان این کیه داره میاد ؟
  چقدر ترسناکه
  عزرائیله ؟
  نه شیطانه !
  اعوذو اعوذو …
  یا بسم الله این امام خمینیه که اومده منو ببره پیشش !
  اماما غلط کردم به گورت خندیدم
  منو نبر منو نبر مبر نبر بنر ببر …

  و ناگهان سیدعلیل از این کابوس بیدار می شود و نعره می زند در حالی که روی تخت بیمارستان نشسته است و این فریاد باعث می شود همه او را این وقت شب لعن و نفرین کنند!

 3. مقام معظم رهبری می‌گوید:

  اصلاح کنید : زیر همون سقفی که تو شیره کشیده ای نفس کشیده ایم.

 4. مقام معظم رهبری می‌گوید:

  بعدش چرا اینجا نوشته «مقام معظم رهبری گفت» باید بنویسه مقام معظم رهبری فرمودند!
  اونوقت می گن این سازندگان وردپرس صهیونیسم نیستن!
  ببین دشمنان نظام تا کجا کار کردن!

 5. mojtaba mostafavi می‌گوید:

  سلام ، رهبر عزیز حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند آزادی سخن و تظاهرات برای مصر ییها و تونسیها و همچنین مردم لیبی حلال است ، فقط می‌خواهم بپرسم آیا این آزادی فقط برای سنی هاست یا برای شیعیان هم هست ؟ چیزی که خیلی واضح است اینکه کشتن مسلمآنانی‌ که فقط آزادی حقیقی میخواهند دوباره مد شده ، چه در خارج و چه در مملکت خودمآن.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s