راز قتل سید احمد خمینی (آخرین افشاگری های سید احمد خمینی 5 روز قبل از مرگش در هفته نامه امید) + شرح ماجرای افشاگری باقی به نقل از ماهنامه نسیم بیداری

فرستاده شده: 13/08/2010 توسط کیهان سبز در عمومي
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

آیا ارتباطی میان قتل فرزند خمینی و افشاگری هایش در هفته نامه امید وجود دارد؟ هفته نامه ای که پس از انتشار این مطالب از سطح کشور جمع شد. گفتنی است که در جریان اعترافات سعید امامی، وی به قتل سید احمد خمینی اعتراف کرده بود و عماد الدین باقی با مطرح کردن آن، جنجالی به پا کرد که با نامه تأیید سید حسن خمینی مهر تأییدی بر ادعاهای باقی زده شد.

شرح بیشتری از ماجرا در مجله نسیم بیداری تیر ماه 1389 چاپ شده است که در ادامه می آید:

«منابع رسمی علت فوت را سکته قلبی تشخیص داده بودند و علایمی از مشکوک بودن مرگ را گزارش نداده بودند. پرونده فوت او برای چند سال مسکوت ماند تا اینکه بعد از ماجرای قتل های زنجیره ای پاییز 1377 و بحث هایی که در این زمینه در مطبوعات ایران جریان داشت، عمادالدین باقی از چهره های مطبوعاتی، نقل قولی از سید حسن خمینی فرزند حاج احمد خمینی را فاش ساخت که گمانه ها درباره به قتل رسیدن حاج احمد خمینی را تقویت می کرد؛ به گفته باقی حجت الاسلام نیازی، رئیس دادگاه نیروهای مسلح که پرونده رسیدگی به این ماجرا به وی سپرده شده بود به سید حسن خمینی گفته بود مجرمان قتل های زنجیره ای به قتل حاج احمد خمینی اعتراف کرده اند. این افشاگری باقی از سوی نیازی تکذیب شد و او به اتهام نشر اکاذیب تحت تعقیب قرار گرفت، اما ماجرا در اینجا خاتمه پیدا نکرد و باقی از سید حسن خمینی خواست که در زمینه درستی یا نادرستی گفته های او اظهار نظر کند و درست برخلاف آن چه بسیاری از ناظران انتظار داشتند، سید حسن خمینی با نگارش نامه ای درستی اظهارات عمادالدین را تأیید کرد.»
ماه نامه سیاسی فرهنگی نسیم بیداری – سال اول – شماره 8 – تیر و مرداد 1389

در زیر عکس های هفته نامه امید به همراه قسمتی از این مطالب می آید.

عکس صفحه اول
عکس صفحه دوم

“الان داخل شانزدهمین سال از عمر انقلاب اسلامی هستیم و هنوز بعضی از مسئولین، حتی مسئولین نهادهایی که پس از انقلاب تاسیس شده اند، مشکلات مدیریتی و مسایل خود را به گردن رژیم گذشته می اندازند و ندانم کاری های خود را ناشی از مشکلات بجا مانده از رژیم طاغوت می دانند! ایضا بعضی ها همه نقاط ضعف و بی کفایتی خود را با هیاهو به گردن استکبار جهانی و آمریکا انداخته و از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند!”

“…[ناخوانا]… مشکلات و مسایل ما به کارشکنی آمریکا و ضدیت صهیونیست ها برمی گردد شکی نیست اما گسترش فساد اداری و رشوه خواری در ادارات و موسسات دولتی به خودمان بر می گردد. اتخاذ تصمیمات نابخردانه درباره ذخایر ارزی مملکت توسط خودمان بوده است.”

“آقای دکتر کاشان (حاج اصغر آقافخریه!) در زمان تصدی پست معاونت ارزی بانک مرکزی مملکت در خزانه بانک را باز کرد و به هر دلال و قاچاقچی و چاقوکش 5 هزار دلار تقدیم کرد و روزانه میلیونها دلار ذخایر ارزی بانک مرکزی را به جیب گانگسترها ریخت. آیا این نقشه تهی کردن خزانه ارزی مملکت را آمریکای جنایت کار جلوی حاج اصغر آقا گذاشته بود و یا به تصمیم گیری نابخردانه شخص او مربوط می شد؟ آیا این بابا رئیس بزگتری نداشت تا جلوی کار اورا بگیرد؟”

“میلیاردها ریال بیت المال هزینه ساخت پل هوایی می شود و ناگهان صدها تن سیمان و بتن و میل گرد روی سر رهگذران آوار می شود و جان عده ای را می گیرد. آیا سهل انگاری ساختن یک سازه بتنی توطئه آمریکای جنایتکار بوده است؟”

“ضعف مدیریتی و امنیت پرواز باعث سقوط پی درپی هواپیماهای مسافربری سیویل و نظامی می شود و هنوز مرکب خبر سقوط هواپیمای فوکر و آسمان خشک نشده خبر سقوط طیاره دیگری منتشر می شود. آیا این هم از توطئه آمریکاست؟”

“از یک طرف آقایان مرتبا مشکلات مملکت را به گردن نیروهای ناشناخته و استکبار موهوم می اندازند، و مرتبا می گویند در محاصره اقتصادی و غیره و ذالک هستیم. و از طرف دیگر عده ای از رجال می گویند ما چیزی نداریم که بخواهیم به آمریکا بفروشیم و احتیاجات خودمان را به نحو احسن از سایر کشورهای اروپایی و ژاپن تامین کرده و نیازی به آمریکا نداریم! بنابراین اثر محاصره اقتصادی آمریکا مردود است و به اعتراف خود آقایان تاثیری در حال و روز ما ندارد! در ثانی اگر قرار بود محاصره اقتصادی آمریکا موثر باشد تا به حال باید دولت کوبا و ملت کوبا و کشور کوبا با طی چهاردهه گذشته که در محاصره کامل دریایی آمریکا قراردارد از بیخ و بن مضمحل شده باشد.”

“آیا آمریکا به ما گفت که دور دنیا راه بیفتیم و از هر کشور و دولتی که سر راهمان بود چند صد میلیون و چندین میلیارد دلار وام بگیریم و مملکت را زیر بار استقراض خارجی ببریم؟! … یک مدت ایام ماه عسل بود، آقایان از دردسر جنگ فراغت یافته و پول های موجود را هزینه می کردند. دوستان انقلاب و نظام مرتبا حرص می خوردند و مضرات دریافت وام های سنگین خارجی را گوشزد می کردند اما آقایان در مصاحبه های خود دریافت هرگونه وجهی را از کشورهای خارجی تکذیب کرده و با قاطعیت می گفتند ما هیچگونه بدهی خارجی نداریم.”

“حالا اعلام می شود که صحبت از 35 تا 40 میلیارد دلار بدهی است و هر چند هفته یکبار اخبار مربوط به نحوه پرداخت بدهی ها به آلمان و فرانسه و انگلیس و هلند و کره و ژاپن وبعضی ممالک دور و نزدیک در جراید چاپ می شود و یک نفر هم نیست که این روزنامه ها را بردارد ببرد بگذارد جلوی برادر دکتر عادلی رئیس کل سابق بانک مرکزی و دکتر نوربخش وزیر سابق دارایی و از آقایان بپرسد که مگر شما نمی گفتید ما صنار به ممالک خارجی بدهکار نیستیم؟!”

دیدگاه‌ها
 1. ناشناس می‌گوید:

  DAR HAR SOORAT YEK GAV KAMTAR

  HERS NAKHOR

 2. ere می‌گوید:

  بر روح پدرش لعنت

 3. امیر می‌گوید:

  طبق اعتراف سعید امامی معاون وزیر اطلاعات این جنایت بدستور ولی باطل ویزید وجلاد زمان (خ ا م ن ه ا ی )صورت گرفته که به فرزند کسی که آن را از روضه خانی به سلطانی رسانده نیز رحم نکرد .که نفرین تمامی ملت ایران بر آن باد

 4. جواد می‌گوید:

  ای کاش همه شان همدیگر را بکشند وباقیمانده هایشان را هم ما ملت قطعه قطعه میکنیم

 5. ali می‌گوید:

  به روح پدرش و جد بزرگوارش (محمد ک###ش) ریدم

 6. Green Boy می‌گوید:

  کامنت بالا به دلیل حاوی بودن عبارت توهین آمیز به صورت (###) ویرایش شد …

 7. ناشناس می‌گوید:

  اینم چوب کارای گذشتشو خورد. خدا جای حق نشسته

 8. عرفان می‌گوید:

  این که به همه همزمان فحش بدیم کار ساده ایه. سیاه و سفید کردن آدم ها عادت تاریخی ماست. نتیجه هم که عیان است، حال و روز امروز و هر روزمون. فقط گفتم که یه خورده بر خودمون واقف بشیم.

 9. ناشناس می‌گوید:

  فقط یه نکته اون موقع هاشمی رئیس جمهور بوده درسته؟

 10. ناشناس می‌گوید:

  چند تاسوال:
  1سعید امامی یا اسلامی کی اعتراف کرده بود؟
  2 چه کسی مسئول بازجوی از امامی و همسرش بود و اون دوتا بازجورو تعیین کرده بود که از قضا چپی هم بودن ؟
  3 آقای مروی نماینده ی شاهرودی تو چه وضعیتی به همسر امامی رسید ؟
  4 سعید امامی تو بیمارستان مرد یا تو زندان؟
  5 آیا تمام مشکلات دهه ی 70 زیر سر سعید امامی بود ؟
  6 انفجار دفتر نخست وزیری هم شاید زیر سر سعید امامی بود ؟
  7این سایتو کی راه انداخته ؟
  8 به مردم احمقی مثل شما صدام باید حکومت کنه یا معمر قذافی ؟
  عین آب خوردن میشه دمپایی رو به این ملت احمق تحت عنوان قناری قالب کرد با تشکر از هرچی الاغه که دوست داره بدون اطلاع از هیچ چیز نظریات سیاسی بده برید اول بفهمید بعد کامنت بذارید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s