طنز "اخبار ویژه کیهان" : حرف هاي كيهان پسند هاشمي رفسنجاني عليه موسوي و كروبي است!

فرستاده شده: 07/08/2010 توسط کیهان سبز در عمومي
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

در این مطلب اخبار ویژه کیهان، شریعتمداری مواضع دوگانه خود در قبال هاشمی رفسنجانی را بار دیگر نشان داده است. از نگاه حسین بازجو، تا زمانی که هاشمی در کنار ولایت و مدافع خامنه ای است، در جبهه خودی ها قرار می کیرد و زمانی که نامه ای به ولی فقیه را علنی منتشر می کند، در جبهه خواص بی بصیرت جای می گیرد.

«انتقاد هاشمي رفسنجاني از تحريم هاي ضدايراني غرب و تاكيد بر اينكه ايران بر اين مسئله فائق مي آيد، باعث خشم يك سايت ضدانقلابي شد. سايت ايران گلوبال كه سال گذشته از حمله رژيم صهيونيستي به ايران حمايت كرده بود، به خاطر اظهارات اخير هاشمي، از موسوي و كروبي خواست دل به وي نبندند.
«ناصر-م» نويسنده ايران گلوبال مي نويسد: اين روزها هاشمي رفسنجاني رسماً حرفهاي كيهان پسند مي زند و تلويحاً عليه آقايان كروبي و موسوي موضع مي گيرد، چرا؟ بوي حلواي داغ اين بار از كدام سمت و سو به مشام هاشمي مي رسد؟ بر سر آن نامه و افشاگري هاشمي عليه يزدي چه آمد؟ بر سر سخنراني در نمازجمعه 26 تيرماه چه آمد؟ بر اسناد كاملاسري و محرمانه در لندن كه نزد پسرش مهدي به امانت مانده است، چه رفت؟ برگشت مهدي به ايران و ادامه تحصيل او و ادعا نامه هاي دادستاني عليه مهدي چه شد؟ پس از چند فشار ظاهري، هاشمي رفسنجاني به سرعت سنگرها را رها كرد و به سوي حاكميت رهسپار شد!
ايران گلوبال مي افزايد: شايد دل كندن از هاشمي براي بعضي ها آسان نباشد، چرا كه دلربايي هاي هاشمي بسيار فريبنده است! چرا كه خانواده رفسنجاني در عرصه سياست بسيار زرگرند و هر زمان مي توانند جوهر آماج سياست خود را برابر با نياز زمان و مكان نشان دهند! اما شكايت هاي هاشمي رفسنجاني از احمدي نژاد، به انتقاد از تحريم هاي غرب انجاميده است، چرا؟ به روشنفكراني كه تا چندي پيش همچنان به اسطرلاب هاشمي رفسنجاني دل بسته بودند، اينك بايد عميقاً تاسف خورد و به شكست سياست هاي آنها تسليت گفت، چرا كه هاشمي رفسنجاني- پس از بازي هاي سياسي، وزنه خويش را در خدمت حاكميت قرار داده است. او مي گويد در شرايط كنوني خواهيم توانست بر تحريم ها فائق آييم زيرا شرايط ايران امروز و جهان بدتر از سال 67 نيست. او همچنين مي گويد «رهبري مركز اصلي نظام است… در مواردي هم كه نظراتمان مختلف باشد طبعاً مطابق همين قانون اساسي من بايد كوتاه بيايم. رهبري تشخيص داده اند و قدرت اجرا هم دارند. بايد عمل كنند. حجت نزد ايشان است.»
اين سايت ضد انقلابي با بيان اينكه «هاشمي سنگر را رها كرده» اضافه مي كند: آقايان كروبي و موسوي! با احترام و تحسين بيكران شجاعت و مبارزه شما، به رفسنجاني اميد نبنديد. او در پي تهديدها سنگر را رها كرده است.
ايران گلوبال تاكيد مي كند: اپوزيسيون در ايران پراكنده است و از پذيرش مسئوليت شانه خالي مي كند شايد هم منتظر است آمريكا نيروها را در يكي از شهرهاي اروپا گرد آورد و متحد سازد.»

منبع: روزنامه کیهان، شنبه 89/5/16

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s